Режисер хоррора «Тихе місце» поставить фільм про життя на Марсі

Новини

Джон Красінскі планує екранізувати фантастичне оповідання Сесіл Кастеллуччі.

Джон Красінскі підібрав собі наступний проект. Постановник фільму «Тихе місце» займе режисерське крісло проекту «Життя на Марсі» (Life on Mars), заснованого на оповіданні Сесіл Кастеллуччі «Ми завжди жили на Марсі» (We Have Always Lived on Mars).

Майкл Бей, Ендрю Форм і Бредлі Фуллер продовжать співпрацю з Красінскі і спродюсує картину.

На даний момент у проекту немає сценариста, і Красінскі, швидше за все, залишиться за камерою в якості режисера і продюсера і не буде зніматися у власному фільмі.

Розповідь Кастеллуччі оповідає про невелику групу мешканців марсіанської колонії, давно забутої людством. З моменту колонізації пройшло багато років, встигло змінитися кілька поколінь. Одного разу жінка на ім’я Ніна виявляє, що здатна дихати токсичним марсіанським повітрям. Команда колонії в захваті: довгі роки схрещування і експериментів нарешті дозволили людині пристосуватися до життя на ворожій планеті. Завдяки новій здатності Ніна дізнається, чому вони виявилися відрізані від Землі.

Малобюджетний фільм жахів «Тихе місце» Джона Красінскі став одним з найбільших сюрпризів прокату останнього часу. Картині з бюджетом в 17 млн ​​доларів експерти пророкували 20-30 млн доларів, але стрічка швидко змогла досягти позначки в 75 млн доларів.

Минулі режисерські проекти Красінскі — фільми «Холлер» і «Короткі інтерв’ю з покидьками» — прокат не підкорили, але були тепло прийняті критиками.

З 31 серпня глядачі побачать Красінскі в серіалі Amazon «Джек Райан», де актор виконав головну роль.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *